Rinkinys „Puodelis šilumos“

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Rinkinį sudaro:

CUPPER puodelis arbatai. Patogus, gražaus dizaino puodelis, kuris gali būti jūsų dienos kompanionas namie, darbe, kelionėse. Šis puodelis daugkartinis, tad pirkdami prisidedate prie tvaraus naudojimo sprendimo.

Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata Limette & Ingwer Green Tea Bio 35g
Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Limette & Ingwer Green Tea Bio žalioji arbata su laimu ir imbieru. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Sudėtyje yra saldymedžio šaknų, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamos bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užvirkite vandenį, leiskite jam atvėsti apie 1 min., užpilkite pakelį arbatos karštu vandeniu (80°C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys: 25% imbiero šaknys*, 7% (citrinų verbena*, saldymedžio šaknys*, citrinos žievė*), 6% natūralus citrinų aromatas*, 5% apelsino žievelė*, * – ekologiški produktai.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 35g.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata Little dreamer 30g
Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Sweet Dreams su ramunėlėmis, citrinų balzamu ir levandomis. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Natūraliai be kofeino.

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.
Sudedamosios dalys: 30% ramunėlės*, 15% citrinų balzamas, 14% (levandos*, citrinžolė*, pankolio sėklos*, erškėtuogės*, mėtos*), *-ekologiškai užauginti produktai.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 30g.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata Skinni Vanilli 40g
Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Skinni Vanilli arbata su braškėmis ir vanile. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Nuostabiai saldi arbata, primenanti saulėtas dienas ir ledų skonį, todėl pagrindinis Skinni Vanilli arbatos devizas: jūsų vasaros pojūčiui!

Natūraliai be kofeino. Sudėtyje yra saldymedžio, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamoms bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys: hibiskas*, erškėtuogės*, Rooibos arbatžolės*, saldymedžio šaknis *, 4% natūralūs braškių ir kt. aromatai*, 3% vanilė*, 3% natūralios aromatinės medžiagos*, apelsino žievelė*, * – ekologiškai užauginti produktai.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 40g.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Atsižvelgiant į tai, kad siekiant užtikrinti efektyvų vidaus rinkos veikimą ir aukštą vartotojų apsaugos lygį, maisto produktų ženklinimui bei reklamai ir joje pateikiamai informacijai apie produktų naudingąsias savybes, produkto maistingumą ir/ar sveikatingumą taikomos 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1924/2006 dėl teiginių apie maisto produktų maistingumą ir sveikatingumą (Reglamentas Nr. 1924/2006) nuostatos, mes siūlome Jums patiems priimti sprendimą, kuris produktas šiuo metu Jums yra naudingiausias.

Kadangi teiginiai apie produktų maistingumą ir sveikatingumą privalo būti pagrindžiami ir įrodomi visuotinai pripažintais moksliniais duomenimis (Reglamentas Nr. 1924/2006, 6 str. 1 d.), todėl mes primygtinai siūlome pasidomėti plačiau apie produktus, kuriuos ketinate vartoti.

Primename, kad dažniausiai tinkamą maistinių medžiagų kiekį organizmui suteikia Jūsų subalansuota ir įvairi mityba.

Mums patinkančios informacijos galima rasti čia:

Šaltinis:

UAB „FOKSAS“ neatsako už minėtuose informacijos šaltiniuose (nuorodose) esančio turinio mokslinį pagrindimą.

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top