Apie mus

Mūsų istorija

Mūsų istorija prasidėjo prieš 12 metų. Kiekvienas rugsėjis mums simboliškas – būtent tuo metu kai dauguma sėja derlių, mes švenčiame savo veiklos pradžią, svarbiausią musų pasėtą sėklą. Simboliška ir tai, kad visas mūsų ilgas kelias prasidėjo būtent nuo saulėgrąžų sėklų prekybos.

Pradėjus nuo tokio paprasto, tačiau mums itin svarbaus produkto, su meile darbui, žmonėms ir maistui kryptingai keliavome ten, kur esame dabar. Sukūrėme net 5 savo vardo prekinius ženklus, kuriuos jau spėjote pamilti ir atrasti didžiųjų Baltijos šalių prekybos tinklų lentynose.

Sėkminga veikla bei nuoširdūs jūsų atsiliepimai paskatino mus žengti kitą svarbų žingsnį mūsų kelyje – pradėti savo elektroninės parduotuvės veiklą. Stengėmės sukurti kiek įmanoma patogesnę ir informatyvesnę elektroninės prekybos erdvę, kurioje siūlome daugiau nei aštuoniasdešimt skirtingų, itin kruopščiai atrinktų ir ilgus metus puoselėtų produktų.

Tik dėl savo klientų, sveikesnio ir produktyvesnio rytojaus tobulėjame nuolat. Tikimės, kad mus ir jus toliau vienys bendras požiūris – meilė sveikam, kokybiškam maistui bei žmonėms ir žemei, kurioje gyvename.

Veikla

Pagrindinė mūsų veikla – ekologiškų, natūralių ir be glitimo maisto produktų prekyba. Lietuvoje gyvuojame jau 11 metų. Per šį laikotarpį sukaupėme didelę bei neįkainojamą patirtį JŪSŲ sveikatai naudingų produktų paieškos, realizacijos bei sėkmingo gyvavimo srityse. Į Europos rinką bei didžiuosius prekybos tinklus Lietuvoje bendrai paleista daugiau nei 80 skirtingų produktų, kurie rinkoje gyvuoja iki šios dienos.

Kiekvienais metais įsiliejame į vis daugiau skirtingų rinkų – 2010 metais pradėję nuo Lietuvos, šiandien galime pasidžiaugti sėkmingai įsitvirtinę ir į Latvijos, Estijos bei Rytų Europos rinkas.

Šiandien galime drąsiai didžiuotis kokybiškiausiais, preciziškai atrinktais ir patikrintais – tik ekologiškais, natūraliais bei darnios sveikatos palaikymui būtinais produktais – tiek fizinės, tiek internetinės prekybos vietose. Džiaugiamės galėdami tvirtai ir užtikrintai vystyti ir atstovauti jūsų jau pamėgtus mūsų prekinius ženklus: Bionaturalis, Naturela, Al Dente, Naturalisimo, Billington’s, Cupper, Naturals, ECOLIV, EKKO.

Mūsų sukurti prekiniai ženklai – ilgų metų ir nuoširdaus darbo rezultatas. Džiaugiamės galėdami ne tik sėkmingai vykdyti verslą, bet ir galėdami prisidėti prie geresnės kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybės.

Mūsų apdovanojimai:

Ekologiškiausias tiekėjas 2019 (apdovanojimą įsteigė IKI, Maxima, Rimi, Norfa ir kiti Lietuvos prekybos įmonių asociacijos nariai)
Populiariausia prekė 2019 (makaronai be glitimo Al Dente)
Populiariausia prekė 2016 (kosmetinis kokosų aliejus)
Gazelė 2018 (viena iš sparčiausiai augančių bendrovių)
Gazelė 2016 (viena iš sparčiausiai augančių bendrovių)

Vertybės

Sveikata

Dirbame ne tik sau, bet ir žmonėms. Patys gyvendami toje pačioje visuomenėje jaučiamės socialiai atsakingi už visų mūsų sveikatą ir kiekvienas į rinką paleistas produktas yra prieš tai pagalvojus apie bendras visuomenės socialines ar sveikatos problemas.

Ekologija

Mums rūpi aplinka, kuri mus supa. Juk tik iš prižiūrėtos ir neužterštos gamtos užauginami geriausi derliai, kurie virsta produktais ant mūsų stalo. Dėl to puoselėjame ir vertiname tai ką gamta duoda mums.

Kokybė

Veikti profesionaliai ir konkurencingai. Tai mums rūpi labiausiai, todėl atsirinkę geriausius specialistus veikiame puikiai išmanydami savo sritį – nuolatos turimas žinias tobulindami bei atnaujindami. Dėl to visada esame žingsniu priekyje.

Pirkite už 35 eurus ar daugiau ir gaukite dovanų pakelį ekologiškų Bionaturalis spageti makaronų!
x
0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top