-30%

Ekologiški pilno grūdo avižiniai dribsniai BIONATURALIS 800g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Ekologiški pilno grūdo avižiniai dribsniai Bionaturalis – nuostabus pusryčių patiekalas! Dribsnių sudėtyje – B grupės vitaminai, mineralai – geležis, magnis, fosforas, kalis, cinkas ir selenas. Vitaminų ir mineralų kiekis bei referencinė maistinė vertė nurodyta „MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )“ skiltyje.

Pilno grūdo avižiniai dribsniai – ne tik turtingi vitaminais bei mineralais, tačiau taip pat ir ypač skanūs, puikiai derantys su šaukšteliu medaus, cinamonu, pjaustytu obuoliu, bananu, uogomis, riešutais, riešutų sviestu ar įvairiomis sėklomis. Dribsnius galima virti vandenyje, piene arba augaliniame piene. Juos taip pat galima smulkinti bei naudoti blyneliams, pyragams, batonėliams gaminti ar avižinei duonai kepti. Prisižiūrintieji mitybą avižinių dribsnių nepamiršta ir maistinių kokteilių bei granolos gamyboje. Išbandykite!

Mūsų avižos užaugintos ekologiškame ūkyje ir yra pažymėtos simboliu „Rakto skylutė“, kurio tikslas – padėti vartotojams lengviau išsirinkti sveikatai palankesnius maisto produktus tarp kitų tos pačios grupės maisto produktų.

Sudedamosios dalys: ekologiški avižiniai dribsniai.

Kontrolės institucija: LT-EKO-001

Kilmės šalis: Latvija.

Grynasis kiekis: 800g.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje.

Sudėtyje gali būti glitimo turinčių javų pėdsakų.

Rekomenduojamas paruošimo būdas: užvirkite 400 ml vandens arba pieno. Įpilkite pilno grūdo avižinių dribsnių (santykiu: 200 ml vandens arba pieno / 100 g dribsnių). Virkite 9 minutes. Palikite pastovėti apie 3 minutes, kol avižos išbrinks. Skanaus!

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Energinė vertė: 1549 kJ / 368 kcal.
Riebalai: 7g,
Iš kurių:
Sočiųjų riebalų rūgščių: 1,2g
Angliavandeniai: 58,7g
Iš kurių cukrų: 0,7g
Skaidulinės medžiagos: 10g
Iš kurių beta-gliukanų: 4,2g
Baltymai: 12,5g
Druska: 0,02g
Vitaminai: B1 0,6mg (55%*), B9 87mg (44%*), K 63mg (84%*)
Mineralai: geležis 5,8mg (41%*), magnis 130mg (35%*), fosforas 430mg (61%*), kalis 397mg (20%*), cinkas 4,3mg (43%*), selenas 9,7mg (18%*), varis 0,5mg (50%*).
* – Referencinė maistinė vertė

Kita informacija

Atsižvelgiant į tai, kad siekiant užtikrinti efektyvų vidaus rinkos veikimą ir aukštą vartotojų apsaugos lygį, maisto produktų ženklinimui bei reklamai ir joje pateikiamai informacijai apie produktų naudingąsias savybes, produkto maistingumą ir/ar sveikatingumą taikomos 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1924/2006 dėl teiginių apie maisto produktų maistingumą ir sveikatingumą (Reglamentas Nr. 1924/2006) nuostatos, mes siūlome Jums patiems priimti sprendimą, kuris produktas šiuo metu Jums yra naudingiausias.

Kadangi teiginiai apie produktų maistingumą ir sveikatingumą privalo būti pagrindžiami ir įrodomi visuotinai pripažintais moksliniais duomenimis (Reglamentas Nr. 1924/2006, 6 str. 1 d.), todėl mes primygtinai siūlome pasidomėti plačiau apie produktus, kuriuos ketinate vartoti.

Primename, kad dažniausiai tinkamą maistinių medžiagų kiekį organizmui suteikia Jūsų subalansuota ir įvairi mityba.

Mums patinkančios informacijos galima rasti čia:

Šaltinis:

UAB „FOKSAS“ neatsako už minėtuose informacijos šaltiniuose (nuorodose) esančio turinio mokslinį pagrindimą.

 

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top