Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata Limette & Ingwer Green Tea Bio 35g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Limette & Ingwer Green Tea Bio žalioji arbata su laimu ir imbieru. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose, naudojant BIO technologijas.

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai, dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Kiekvienas šios arbatos gurkšnis kuria tobulą skonių paletę, jungiančią šviežio imbiero, laimo ir jau tradicinį jūsų pamėgtos žaliosios arbatos skonius.

Sudėtyje yra saldymedžio šaknų, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamos bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užvirkite vandenį, leiskite jam atvėsti apie 1 min., užpilkite pakelį arbatos karštu vandeniu (80°C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys: 25% imbiero šaknys*, 7% (citrinų verbena*, saldymedžio šaknys*, citrinos žievė*), 6% natūralus citrinų aromatas*, 5% apelsino žievelė*, * – ekologiškai užauginti produktai.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Grynasis kiekis: 35g.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį sveikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą.

UAB „FOKSAS“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top