-30%

Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata su laimu ir imbieru 35g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Limette & Ingwer Green Tea Bio žalioji arbata su laimu ir imbieru. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai, dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Kiekvienas šios arbatos gurkšnis kuria tobulą skonių paletę, jungiančią šviežio imbiero, laimo ir jau tradicinį jūsų pamėgtos žaliosios arbatos skonius.

Sudėtyje yra saldymedžio šaknų, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamos bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užvirkite vandenį, leiskite jam atvėsti apie 1 min., užpilkite pakelį arbatos karštu vandeniu (80°C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys: 25% imbiero šaknys*, 7% (citrinų verbena*, saldymedžio šaknys*, citrinos žievė*), 6% natūralus citrinų aromatas*, 5% apelsino žievelė*, * – ekologiški produktai.

Ekologiškų produktų sertifikavimo įstaigos kodas: DE-ÖKO-001

Ekologinis žemės ūkis ES ir ne ES

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 35g.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Atsižvelgiant į tai, kad siekiant užtikrinti efektyvų vidaus rinkos veikimą ir aukštą vartotojų apsaugos lygį, maisto produktų ženklinimui bei reklamai ir joje pateikiamai informacijai apie produktų naudingąsias savybes, produkto maistingumą ir/ar sveikatingumą taikomos 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1924/2006 dėl teiginių apie maisto produktų maistingumą ir sveikatingumą (Reglamentas Nr. 1924/2006) nuostatos, mes siūlome Jums patiems priimti sprendimą, kuris produktas šiuo metu Jums yra naudingiausias.

Kadangi teiginiai apie produktų maistingumą ir sveikatingumą privalo būti pagrindžiami ir įrodomi visuotinai pripažintais moksliniais duomenimis (Reglamentas Nr. 1924/2006, 6 str. 1 d.), todėl mes primygtinai siūlome pasidomėti plačiau apie produktus, kuriuos ketinate vartoti.

Primename, kad dažniausiai tinkamą maistinių medžiagų kiekį organizmui suteikia Jūsų subalansuota ir įvairi mityba.

Mums patinkančios informacijos galima rasti čia:

Šaltinis:

UAB „FOKSAS“ neatsako už minėtuose informacijos šaltiniuose (nuorodose) esančio turinio mokslinį pagrindimą.

 

Pirkite už 35 eurus ar daugiau ir gaukite dovanų pakelį ekologiškų Bionaturalis spageti makaronų!
x
0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top