Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata Skinni Vanilli 40g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Skinni Vanilli arbata su braškėmis ir vanile. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose, naudojant BIO technologijas.

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Nuostabiai saldi arbata, primenanti saulėtas dienas ir ledų skonį, todėl pagrindinis Skinni Vanilli arbatos devizas: jūsų vasaros pojūčiui!

Natūraliai be kofeino. Sudėtyje yra saldymedžio, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamoms bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys:
hibiskas*, erškėtuogės*, Rooibos arbatžolės*, saldymedžio šaknis *, 4% natūralūs braškių ir kt. aromatai*, 3% vanilė*, 3% natūralios aromatinės medžiagos*, apelsino žievelė*, * – ekologiškai užauginti produktai.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Grynasis kiekis: 40g

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį sveikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą.

UAB „FOKSAS“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top