Ekologiška FAIRTRADE CUPPER vaisių arbata su braškėmis ir vanile Skinni Vanilli 40g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

3,99 10,60 

Produkto kodas: ARBATA13 Kategorijos: , , ,
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper Skinni Vanilli arbata su braškėmis ir vanile. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Nuostabiai saldi arbata, primenanti saulėtas dienas ir ledų skonį, todėl pagrindinis Skinni Vanilli arbatos devizas: jūsų vasaros pojūčiui!

Natūraliai be kofeino. Sudėtyje yra saldymedžio, todėl nerekomenduojame vartoti nėščiosioms, maitinančioms mamoms bei asmenims su padidėjusiu kraujospūdžiu.

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite, kol įtrauks 7-8 minutes.

Sudedamosios dalys: hibiskas*, erškėtuogės*, Rooibos arbatžolės*, saldymedžio šaknis *, 4% natūralūs braškių ir kt. aromatai*, 3% vanilė*, 3% natūralios aromatinės medžiagos*, apelsino žievelė*, * – ekologiškai užauginti produktai.

Ekologiškų produktų sertifikavimo įstaigos kodas: DE-ÖKO-001

Ekologinis žemės ūkis ne ES ir ne ES

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje.

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 40g

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Atsižvelgiant į tai, kad siekiant užtikrinti efektyvų vidaus rinkos veikimą ir aukštą vartotojų apsaugos lygį, maisto produktų ženklinimui bei reklamai ir joje pateikiamai informacijai apie produktų naudingąsias savybes, produkto maistingumą ir/ar sveikatingumą taikomos 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1924/2006 dėl teiginių apie maisto produktų maistingumą ir sveikatingumą (Reglamentas Nr. 1924/2006) nuostatos, mes siūlome Jums patiems priimti sprendimą, kuris produktas šiuo metu Jums yra naudingiausias.

Kadangi teiginiai apie produktų maistingumą ir sveikatingumą privalo būti pagrindžiami ir įrodomi visuotinai pripažintais moksliniais duomenimis (Reglamentas Nr. 1924/2006, 6 str. 1 d.), todėl mes primygtinai siūlome pasidomėti plačiau apie produktus, kuriuos ketinate vartoti.

Primename, kad dažniausiai tinkamą maistinių medžiagų kiekį organizmui suteikia Jūsų subalansuota ir įvairi mityba.

Mums patinkančios informacijos galima rasti čia:

Šaltinis:

UAB „FOKSAS“ neatsako už minėtuose informacijos šaltiniuose (nuorodose) esančio turinio mokslinį pagrindimą.

 

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę