-22%

Ekologiška tirpi kava NATURELA 100g 100% ARABICA

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

100% ARABICA ekologiška tirpi kava Naturela. Tai išskirtinai sodraus skonio ir kvapo kava, auginama nenaudojant jokių sintetinių trąšų ar pesticidų, švarioje žemėje. Dėl šios priežasties surenkamas kavos pupelių derlius yra ženkliai mažesnis, tačiau aukščiausios kokybės.

Naturela kavos pupelės užauginamos ekologiškose sertifikuotose plantacijose, saulėtoje Pietų Amerikoje, kava skurdinama ir pakuojama Prancūzijoje, Bordo mieste, nedalyvaujant jokioms cheminėms medžiagoms: pupelės apskrudinamos žemoje temperatūroje bei sumalamos laikantis griežtų gamybos standartų.

Tirpi kava gausi antioksidantais, turi mažiau kofeino ir kalorijų nei įprastine kava, be to – jokių nemalonių kavos tirščių puodelio dugne.

Naturela – gurkšnis gamtos!

Sudedamosios dalys: Ekologiška tirpi kava.

Kilmės šalis: Prancūzija.

Grynasis kiekis: 100g.

Laikymo sąlygos: atidarius pakuotę laikyti šaltoje ir sausoje vietoje. Pakuotė sandari, nepraleidžia šviesos bei atspari vandeniui.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį sveikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą.

UAB „FOKSAS“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top