Ekologiška FAIRTRADE CUPPER arbata English Breakfast 50g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Išvalyti
Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper English Breakfast juodoji arbata. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose, naudojant BIO technologijas.

Tai – jau klasika tapusi juodoji pusryčių arbata, atrinkta tik iš aukščiausios kokybės ekologiškų arbatžolių. Mūsų arbata tai Assam ir Ceylon regionų arbatžolių derinys, pasižymintis itin sodriu ir išlaikytu skoniu.

Assam regione, šiaurės Indijoje, užauginama pusė visos šioje šalyje pagaminamos arbatos. Čia vyraujantis tropinis klimatas (tai vienas drėgniausių pasaulio regionų) puikiai tinka kokybiškos arbatos auginimui.

Ceylon – dabar Šri Lanka – dar vadinama arbatos sala. Čia auginama ir surenkama geriausia mūsų arbata, plantacijose, įsikūrusiose kalnuose 1000 – 2000 km aukštyje.

Ši arbata yra auksinės – geltonos spalvos, labai aromatinga. Tai puiki rytinė arbata, taip pat gali būti geriama su pienu. Labai tinka šaltai arbatai su ledu (Ice Tea – ledo arbatai).

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite kol įtrauks 2-4 minutes.

Sudedamosios dalys: 100% juodosios arbatžolės*, * – ekologiškai užauginti produktai.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Grynasis kiekis: 50g

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį sveikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą.

UAB „FOKSAS“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top