-30%

Ekologiška FAIRTRADE CUPPER juodoji arbata English Breakfast 50g

Sutaupykite pirkdami dėžėmis!

Užveskite pelę ant dežės kainos norėdami sužinoti kaip keičiasi vieneto kaina perkant didesniaisi kiekiais.

Prekes jums pristatysime nemokamai!

Produkto aprašymas

Sertifikuota natūrali ekologiška Cupper English Breakfast juodoji arbata. Cupper arbata pagaminta iš ekologiškų, natūralių arbatžolių ir yra auginama ekologiškose sertifikuotose plantacijose.

Tai – jau klasika tapusi juodoji pusryčių arbata, atrinkta tik iš aukščiausios kokybės ekologiškų arbatžolių. Mūsų arbata tai Assam ir Ceylon regionų arbatžolių derinys, pasižymintis itin sodriu ir išlaikytu skoniu.

Assam regione, šiaurės Indijoje, užauginama pusė visos šioje šalyje pagaminamos arbatos. Čia vyraujantis tropinis klimatas (tai vienas drėgniausių pasaulio regionų) puikiai tinka kokybiškos arbatos auginimui.

Ceylon – dabar Šri Lanka – dar vadinama arbatos sala. Čia auginama ir surenkama geriausia mūsų arbata, plantacijose, įsikūrusiose kalnuose 1000 – 2000 km aukštyje.

Ši arbata yra auksinės – geltonos spalvos, labai aromatinga. Tai puiki rytinė arbata, taip pat gali būti geriama su pienu. Labai tinka šaltai arbatai su ledu (Ice Tea – ledo arbatai).

Cupper arbatų gamyba paremta sąžiningos prekybos (FAIRTRADE) principu. Tai reiškia, kad darbuotojai dirbantys Cupper arbatų plantacijose yra neišnaudojami ir už savo darbą gauna sąžiningą atlygį, o Cupper savo ruožtu dalį surinktų pajamų investuoja į vietinius ūkius bei jų socialines bendrijas ir jų vystymąsi. Įdomu tai, kad pati pirmoji Fairtrade arbata pasaulyje į prekyba buvo paleista būtent Clipper Tea kompanijos atstovų (mūsų Cupper arbatų šeimos pirmtakų).

Paruošimo būdas: užpilti pakelį arbatos verdančiu vandeniu (100 °C), palaukite kol įtrauks 2-4 minutes.

Sudedamosios dalys: juodosios arbatžolės*, * – ekologiški produktai.

Ekologiškų produktų sertifikavimo įstaigos kodas: DE-ÖKO-001

Ekologinis žemės ūkis ES ir ne ES

Kilmės šalis: ES ir ne ES.

Grynasis kiekis: 50g

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje.

MAISTINĖ VERTĖ (100 G/ML )

Kita informacija

Atsižvelgiant į tai, kad siekiant užtikrinti efektyvų vidaus rinkos veikimą ir aukštą vartotojų apsaugos lygį, maisto produktų ženklinimui bei reklamai ir joje pateikiamai informacijai apie produktų naudingąsias savybes, produkto maistingumą ir/ar sveikatingumą taikomos 2006 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1924/2006 dėl teiginių apie maisto produktų maistingumą ir sveikatingumą (Reglamentas Nr. 1924/2006) nuostatos, mes siūlome Jums patiems priimti sprendimą, kuris produktas šiuo metu Jums yra naudingiausias.

Kadangi teiginiai apie produktų maistingumą ir sveikatingumą privalo būti pagrindžiami ir įrodomi visuotinai pripažintais moksliniais duomenimis (Reglamentas Nr. 1924/2006, 6 str. 1 d.), todėl mes primygtinai siūlome pasidomėti plačiau apie produktus, kuriuos ketinate vartoti.

Primename, kad dažniausiai tinkamą maistinių medžiagų kiekį organizmui suteikia Jūsų subalansuota ir įvairi mityba.

Mums patinkančios informacijos galima rasti čia:

Šaltinis:

UAB „FOKSAS“ neatsako už minėtuose informacijos šaltiniuose (nuorodose) esančio turinio mokslinį pagrindimą.

 

Pirkite už 35 eurus ar daugiau ir gaukite dovanų pakelį ekologiškų Bionaturalis spageti makaronų!
x
0
    Krepšelis
    Krepšelyje produktų nėraGrįžti į parduotuvę
    Scroll to Top